2019 and beyond ...

2019 a neskôr...

V prvom rade prajeme všetkým našim fanúšikom, hejterom, zákazníkom a všetkým, ktorí sa s TheG stretli, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov do nového roku 2019 a nech je rok 2019 oveľa lepší ako ten predchádzajúci. S novým rokom sú pre nás nové výzvy.

+2 Nová farba

V decembri sme avizovali, že začiatkom januára spustíme predaj kardigánov v dvoch nových farbách - machovo zelenej a bledo pranej zelenej. Kardigány patria dlhodobo medzi naše bestsellery a my sa na ne zameriavame. V roku 2018 sme vďaka vám predali stovky kusov.

Mikiny Supreme x TheG

Áno, áno, ako by povedal Hetter: "Chcete kopírovať?, odpoveď je: NIE!" Oversize mikiny, ktoré sme zrevidovali a doladili, prinesieme v polovici februára. Každý chce byť niečím originálny, preto sme zachovali naše špecifické prvky. V prvom rade bola zachovaná kvalita, ktorú si naši zákazníci pochvaľujú.

Vlastné vo veľkom...

Minulý rok sme aj vďaka vám začali vyrábať produkty na mieru, odozva bola veľká a tento nápad sa uchytil. Čoraz viac ľudí narazí na problém, nájde niečo kvalitné a podľa svojich predstáv. U nás si však každý príde na svoje! Máš obľúbené tričko, mikinu alebo si videl nejaké zaujímavé s tvojou obľúbenou blogerkou/blogerkami, influencermi/ influencermi na Instagrame?
S nami si môžete splniť sen o „ideálnom produkte“ vo svojom oku!

Stačí nám napísať na custommade@thegclothing.com a my vám poradíme a nájdeme to pravé pre vás.


Váš TheG TEAM

Späť na blog

Zanechať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred zverejnením schválené.