O NÁS

TheG®

TheG pochádza zo srdca Európy - SLOVENSKA .

Sme skupina mladých a nadšených ľudí, ktorí majú radi minimalistické oblečenie, dizajnérsky streetwear a handmade výrobky. Spoločne vytvárame značku TheG Clothing. Naším hlavným cieľom je reprezentovať jednoduché tvary, dizajn, farby a čo je najdôležitejšie - KVALITU . #iamtheg #oblečenie

TheG Clothing bolo založené v roku 2015 a odvtedy sme urobili niekoľko veľkých zmien.

,,Kvalita nad kvantitu.'' To je náš návod. V prvom rade sa zameriavame na vysokú kvalitu spracovania a produktov. Naším hlavným cieľom nie je vyrábať tisíce a tisíce rovnakých produktov, ale zamerať sa na unikátne kúsky a pravidelne ich odmeňovať. S TheG vás neprekvapí, že ste ako cez „kopirák“, práve naopak, ak ho chcete odlíšiť od ostatných TheG je tou správnou voľbou. Zákaznícka podpora je v popredí, a preto sa ju snažíme čo najlepšie využiť, rozprávať sa so zákazníkom, zbierať jeho poznatky, aby sme mu priniesli ten najlepší komfort a pohodlie z produktov TheG. Preto, ak si nie ste istí alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na náš zákaznícky servis , kde sa vám ozveme. Určite pracujeme s VISKÓZOU , ktorá má veľmi dobré vlastnosti a kto ochutná náš viskózový produkt, určite si ju zamiluje. Našou snahou je dosiahnuť výsledný efekt v podobe high street fashion oblečenia. S hrdosťou môžeme povedať, že naša značka sa stala populárnou a produkty tejto značky predávame už 4 roky . Predali sa už tisíce kusov s nulovou reklamáciou . Jeho dizajn je veľmi kreatívny a praktický, pretože sa nemusí žehliť a aj po 1 roku si drží tvar a farbu. (Matej Jurika, CEO, TheG Clothing)

Všetok náš materiál podlieha prísnym výrobným štandardom s ohľadom na vysokú kvalitu. O čom svedčí aj fakt, že každý materiál spĺňa normy OEKO-TEX STANDARD 100.

Naše 4 hlavné ciele:

  • Vysoko kvalitné výrobky z viskózy, bavlny
  • Jedinečné vyšívané logo
  • Rýchle dodanie do viac ako 220 krajín
  • RÝCHLA PODPORA

Instagram: @thegclothing

Facebook: @thegclothing

Pinterest: @thegclothing

Twitter: @thegclothing