We do it differently...

Robíme to inak...

Po dlhšej odmlke sa vám opäť prihovárame s novinkami, ako sme sa zlepšili a plánujeme zlepšiť fungovanie TheG. Leto sa pomaly končí, no my sme nepoľavili, práve naopak, zlepšili sme kvalitu služieb a komfort pri nákupoch v TheG. Ale poďme postupne...

Chystáme sa uviesť na trh nové mikiny pre dámy, ktoré budú na rozdiel od posledných predĺžených alebo crop modelov v "klasickej" dĺžke do pása. Nová kolekcia mikín sa opäť ponesie v duchu oversize minimalizmu – žiadna kapucňa, jednoduchý strih a farby. Ďalším krokom bude zmena vesty, ktorá dostane aktualizáciu. Originálny kardigan bude dostupný aj naďalej, no bude sprevádzaný čerstvou novinkou s mierne zakrivenými líniami a tvarmi. Každý milovník našej značky si príde na svoje :)

Pripojte sa k newsletteru, aby vám nič neušlo!

Za zmienku stojí aj premena nášho e-shopu. Poviete si, že to nie je na prvý pohľad výrazná zmena, no jej „jadro“ prijalo novú platobnú bránu, keďže sme sa museli so starou rozlúčiť. Istý čas sme dokonca fungovali aj bez neho. Začali sme spolupracovať so spoločnosťou STRIPE , ktorá ponúka skvelé služby a zážitok z nakupovania je viac než dokonalý. Platba kreditnou kartou je opäť dostupná! Dôležité je spomenúť aj fakt, že ApplePay dorazil na Slovensko (konečne :)). TheG ako jedna z prvých v módnom sektore na Slovensku ponúka platbu prostredníctvom tejto služby.

Späť na blog

Zanechať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred zverejnením schválené.