Návraty

VRÁTENIE TOVARU

Všetky reklamácie je potrebné uplatniť do 14 dní od prevzatia zásielky. Tovar musí byť vrátený v pôvodnom obale. Reklamáciu dostaneme bez ďalších žiadostí a formulárov. Pri reklamácii počas vianočných sviatkov ponúkame náhradu vo forme darčekovej poukážky na sumu objednávky do 14 dní od doručenia. Tento typ reklamácie platí len pri objednávke počas vianočných sviatkov.

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Spotrebiteľ má právo (až na niektoré výnimky) odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru objednaného cez internet. Na to musí byť spotrebiteľ vopred upozornený vrátane vzorového formulára na odstúpenie od zmluvy. Vzorový formulár je možné stiahnuť TU .

Zákon č. 102/2014 Zz o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov:

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy (do 14 dní), ak sa naňho vzťahuje:
C.) Predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, vyrobeného tovaru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa

ZÁRUKA

Na každý výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka zo zákona č. 40/1964 Zb. Slovenská Republika. V ojedinelých prípadoch, ako napríklad (Black Friday, Cyber ​​Monday alebo Boxing Day), môže nastať situácia, kedy poskytujeme doživotnú záruku na manipuláciu s materiálom (vytlačenie) (nedochádza k strate farby, možnému oku spôsobenému umývaním, poruchami, zlým teplota prania a pod.) O doživotnej záruke Vás informujeme emailom alebo reklamnými akciami.